MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
09.00 - 10.00 Step 109.30 - 10.30
Ольга Тищенко
10.00 - 11.00 ABT10.30 - 11.30
Ольга Чусова
11.00 - 12.00 Pilates11.00 - 12.00
Наталия Леденева
Pilates11.00 - 12.00
Наталия Леденева
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00 TRX Functional training13.00 - 14.00
Грызилова Светлана Васильевна
TRX Functional training13.00 - 14.00
Грызилова Светлана Васильевна
TRX Functional training13.00 - 14.00
Грызилова Светлана Васильевна
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Борьба16.00 - 19.00
Олег


Бокс18.00 - 19.00
Максим
Борьба16.00 - 19.00
Олег


Бокс18.00 - 19.00
Максим
Борьба16.00 - 19.00
Олег


Бокс18.00 - 19.00
Максим
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Cross Tr. PRO19.00 - 20.00
Юлия Даневич
Step19.00 - 20.00
Ольга Тищенко
Cross Tr. PRO19.00 - 20.00
Юлия Даневич
BTS19.00 - 20.00
Ольга Чусова
Cross Tr. PRO19.00 - 20.00
Юлия Даневич
20.00 - 21.00 TRX Functional training20.00 - 21.00
Грызилова Светлана Васильевна


Бокс20.00 - 21.00
Максим


Cross Training20.00 - 21.00
Юлия Даневич
TRX Functional training20.00 - 21.00
Грызилова Светлана Васильевна


Бокс20.00 - 21.00
Максим
TRX Functional training20.00 - 21.00
Грызилова Светлана Васильевна


Бокс20.00 - 21.00
Максим


Cross Training20.00 - 21.00
Юлия Даневич
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
13.00 - 14.00 TRX Functional training13.00 - 14.00
Грызилова Светлана Васильевна
TRX Functional training13.00 - 14.00
Грызилова Светлана Васильевна
TRX Functional training13.00 - 14.00
Грызилова Светлана Васильевна
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 TRX Functional training20.00 - 21.00
Грызилова Светлана Васильевна
TRX Functional training20.00 - 21.00
Грызилова Светлана Васильевна
TRX Functional training20.00 - 21.00
Грызилова Светлана Васильевна
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
09.00 - 10.00 Step 109.30 - 10.30
Ольга Тищенко
10.00 - 11.00 ABT10.30 - 11.30
Ольга Чусова
11.00 - 12.00 Pilates11.00 - 12.00
Наталия Леденева
Pilates11.00 - 12.00
Наталия Леденева
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Борьба16.00 - 19.00
Олег


Бокс18.00 - 19.00
Максим
Борьба16.00 - 19.00
Олег


Бокс18.00 - 19.00
Максим
Борьба16.00 - 19.00
Олег


Бокс18.00 - 19.00
Максим
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Cross Tr. PRO19.00 - 20.00
Юлия Даневич
Step19.00 - 20.00
Ольга Тищенко
Cross Tr. PRO19.00 - 20.00
Юлия Даневич
BTS19.00 - 20.00
Ольга Чусова
Cross Tr. PRO19.00 - 20.00
Юлия Даневич
20.00 - 21.00 Бокс20.00 - 21.00
Максим


Cross Training20.00 - 21.00
Юлия Даневич
Бокс20.00 - 21.00
Максим
Бокс20.00 - 21.00
Максим


Cross Training20.00 - 21.00
Юлия Даневич
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday